Bize Ulaşın: 0232 793 27 42 mail:unsan@unsanenerji.com.tr

İMALATLARIMIZ

BOYLER KAZAN İMALATI

Ünsan Enerji olarak 100 Litreden 5000 kadar dıştan cıdarlı serpantinli yatık veya dik, izolasyonlu, izolasyonsuz, galvaniz daldırma, epoksi ve yerinde boyler kazan imalatlarımız mevcuttur.

Ünsan boyler kazanı ile tüm sanayi kuruluşlarının otel, motel, pansiyon, toplu konut ve apartman, resmi daire gibi fazla sıcak su ihtiyacı olan yapılar için hem güneş kollektörü hemde kat kaloriferi ile sıcak su elde edilir, isteğe göre yatay ve dikey olarak montajı yapılır.

SU DEPOSU İMALATI

Krom, galvaniz, polyester, polietilen malzemelerden veya modüler su deposu ve yerinde imalatlarımız mevcuttur. Üretim İzmir ilinde yapılmakta olup tüm Türkiye ağına satış yapılmaktadır.

HİDROFOR TANKI İMALATI

100 Litreden 5000 litreye kadar galvaniz daldırma ve boyalı hidrofor tankı imalatı mevcuttur. Üretim İzmir ilinde yapılmakta olup tüm Türkiye ağına satış yapılmaktadır.

GÜNEŞ KOLLEKTÖRÜ İMALATI

 

Güneş Kollektörleri

Bakır, alüminyum selektif yüzeyli, galvaniz saç kollektör çeşitleri ile güneş kollektörleri imalatı yapılmaktadır.

İç Paneller

Bakır, alüminyum, galvaniz sac güneş kollektörü iç panel imalatları istenilen ölçülerde projeye özel yapılmaktadır.

YAKIT TANKI İMALATI

İstenilen ölçü ve özelliklerde yakıt tankı imalatı yapılabilmektedir

Ünsan Güneş Enerji Sistemleri olarak İzmir ilinde, boyler kazan imalatı, su deposu imalatı, hidrofor tankı imalatı, güneş kollektörü imalatı, yakıt tankı imalatı, imbisat imalatı, merkezi sistem sehpaları imalatı, zeytinyağı deposu imalatı yapmakta olup tüm Türkiye’ye satışını sağlamaktayız.

Share this